
0
Az Ön kosara üres
Bejelentkezés
06 - 1 - 700 8706
Hé - Pé: 8:30 - 16:30
- Kategóriák
- Gyártók
Késkészlet G21 Damaszkusz Premium, doboz, 5 db - sérült csomagolásban
kedvezmény
4 év garancia
Kiárusítás
Kicsomagolt
Az ötrészes G21 Damaszkusz Prémium késkészlet tartalmaz : 20 cm szakácskést, két 20 és 13 cm szeletelő kést, egy 17 cm Santoku kést és egy 9 cm konyhakést. A pengék 67 rétegű damaszkuszi acélból készültek, VG-10, keménysége 60 HRC, Micarta markolat.
Gyártó
G21
Kód
60022601
Cikkszám
G21-DMSP-BX5_ROZ
Ajánlott ár
92 890 Ft
-9%
Áfa
27%
Az Ön ára ÁFA-val
84 490 Ft ÁFA-val
Az Ön ára ÁFA nélkül
66 528 Ft ÁFA nélkül
Elérhetőség
Partner érvényesség
Végfelhasználói garancia
24 hónap
Egyéb garancia
24 hónap
Rendelés
other
Azonosító szám 60022601
Cikkszám G21-DMSP-BX5_ROZ
EAN 8595627421977
A termék leírása
A termék csomagolása sérült, ezért kedvezménnyel kapható. A termék egyébként teljes és teljes garanciával rendelkezik.
A damaszkuszi acélból készült késkészlet kiváló választás a konyhában. A damaszkuszi acél nagyobb keménységgel és kopásállósággal rendelkezik, és a ritka, egyedi acélmintázatnak köszönhetően a szépség és luxus tökéletes kombinációját nyújtja, kiváló vágási tulajdonságokkal. A készlet öt kést tartalmaz – egy 20 cm-es séfkést, két vágókést (20 és 13 cm), egy 17 cm-es Santoku kést és egy 9 cm-es univerzális kést.
Fő előnyök
Prémium minőség és dizájn
A G21 Damascus Premium öt darabos luxuskéskészlet ideális szeleteléshez és daraboláshoz. Tökéletes választás ajándékként is.
A penge 67 rétegű VG-10 damaszkuszi acélból készült, keménysége 60 HRC (a hagyományos kések keménysége általában 55 HRC körül van, a valóban éles késeké 58–60 HRC).
A kések nyelei rendkívül tartósak, nagy stabilitást és hosszú élettartamot biztosítanak az élnek. A réteges damaszkuszi acél egykor fegyverek és kardok gyártásához is használt anyag volt.
A damaszkuszi kések előnyei
A damaszkuszi acél többféle acél kombinációja, amelyeket egy egységes anyaggá kovácsolnak. Az így kapott anyag ellenáll a kopásnak és törésnek. A G21 Damascus Premium kések pengéje éles, tartós és masszív, megfelelő gondozás mellett akár évtizedekig is kiszolgálja tulajdonosát.
A G21 konyhai kések damaszkuszi acél pengével porfémtechnológiával készülnek, ahol az alapfémet (jelen esetben VG-10 acélt) további rétegek borítják, amelyeket összesütnek. A különböző rétegek eltérő színeződést eredményeznek.
A markolat minősége is fontos
A markolat rendkívül tartós és ellenálló laminált anyagból, úgynevezett Micarta-ból készült. Ez egy vászon vagy üvegszálas szövet, amelyet hőálló műgyantával impregnálnak. Az eredmény egy masszív, strapabíró markolat, amely ellenáll az idő múlásának. A kések letisztult vonalai minden konyhát díszítenek.
2 + 2 év meghosszabbított garancia
A termék minőségéért 4 év garanciát vállalunk. A szokásos 2 éves garancia mellett további 2 év garanciát szerezhet, ha regisztrálja a terméket a http://g21-warranty.com weboldalon. Ne hagyja ki ezt a lehetőséget, és regisztráljon vásárlás után!
Műszaki adatok
Pengehossz
Egyéb adatok